Кошик
470 відгуків
"МегаХоз" - каталог бытовых товаров домашнего сельского хозяйства
+380506143747
+380633273762
+380679260734
+380509508357

Товари для туризму, полювання, риболовлі, пікніка

Товари для туризму, відпочинку, риболовлі, пікніка в магазині МегаХоз – величезний асортимент, висока якість, прийнятні ціни

Відпочити на природі люблять абсолютно всі люди. Для створення певних умов, за яких пікнік пройде на славу, необхідно придбати спеціальне обладнання для приготування їжі, а також корисні підручні засоби. В асортименті нашого магазину увазі покупців представлений найбільший асортимент товарів, які зроблять відпочинок комфортним. Любителі подорожувати обов'язково знайдуть відповідні товарні позиції, без яких на природі просто не обійтися.

У магазині представлені товари для відпочинку, які однозначно сподобаються любителям пікніків. Каталог товарів для відпочинку регулярно оновлюється новими товарними позиціями, які користуються попитом у споживачів. Товари для туризму та відпочинку – це висококласні газові комплекти, бензинові примуси, апарати для нагрівання їжі та багато іншого. Виготовлені з високоміцного металу, економні в роботі і дуже корисні в експлуатації товари для відпочинку за низькими цінами купити можна через інтернет. Магазин МегаХоз допоможе вам зробити вигідну покупку.

Туристські примуси – незамінний інвентар в похідних умовах

Закип'ятити воду, приготувати їжу або нагрівати рідина можна за допомогою примуса, який працює на бензині. В туристичних походах, на полюванні і риболовлі, на дачі або в похідних умовах це незамінний інвентар.

У каталозі магазина представлені газові набори, які також спрямовані на розігрівання та приготування їжі. Завдяки високій якості виконання товари для відпочинку прослужать вам вірою і правдою довгий час, забезпечивши комфортність заміської поїздки.

МегаХоз магазин: товари для відпочинку та туризму

Величезний асортимент товарів різного призначення, прийнятна ціна і висока якість пояснює попит споживачів. Низькі ціни на товари для відпочинку пояснюються прямим співпрацею з виробником і мінімальною націнкою. У каталог товарів для відпочинку ми включили найбільш продавані та найпопулярніші позиції, які відрізняються надійністю, високою міцністю і високим класом.

Проведіть відпочинок на природі, отримавши справжнє задоволення. Купуйте вигідно, співпрацюючи з інтернет-магазином МегаХоз!

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Меню
Виробник
  • 5
  • 5
  • 3
  • 3
  • 1
Фільтри
+380506143747
+380633273762
+380679260734
+380509508357
Україна Харківська область Харків ул. Раевской (бывш. ул. Елены стасовой), рынок Барабашова
МегаХоз
Евгений, Ольга